Töre cinayeti: Hamile kadının karnı deşip erkeğin penisini parçaladılar

Kırşehir’de toprağa gömülü halde bulunan genç çiftin ölümüyle ilgili aynı aileden 8 kişi gözaltına alındı. Zanlılardan biri, tecavüz edilerek bıçaklanan Osman Ç.’nin çok kan akmasın diye leğene konulduğunu, ardından genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğünü itiraf etti.

Çiftin öldürülmesinin ardından bir sosyal medya hesabı üzerinden olayın ayrıntıları anlatıldı. Anlatılar kan dondurdu. Hamile kadının karnının deşildiği, erkeğin penisinin parçalandığı, çiftin ölüme terk edildiği öğrenildi.

O paylaşım şöyle:

“Vildan mesaj atıyor. Ortalık karıştı diye çocuğun babasına.Babası jandarmaya gidiyor. Komutan sabah bakarız diyor. Rüyasına giriyor Vildan gecesine.Komutan bakmaya gidiyor. O mesajda gitseydi eğer belki onlar için geç olmayacaktı. Korkunç kısmını anlatayım. Çocuğa tecavüz ettikten sonra penisini parçalıyorlar. Vildan’ın vücudunun alt tarafını parçalıyorlar.1 gün boyunca acı çekip daha sonra ölüyorlar. Köpeklerin önüne atıyorlar hatta köpekler yesin diye. Köpekler yemiyor. Dağın başında 1 gün boyunca acı çekiyorlar. Babama küçükken Vildan’ın düğününe gidelim baba o benim sınıf arkadaşım demişim.Ben hatırlamıyorum çok küçüktüm. Elimden tutup Vildan’a götürmüşler beni. Vildan çok sevinmiş. Köyden kimse gitmemiş çünkü. Keşke hatırlayabilsem. Tüylerim diken diken, gözlerim dolup duruyor. Bu insanlar size bunu nasıl yaptı.

Bir şey daha söyleyim.Vildan bir aylık hamile imiş. Karnını, karnının aşağı tarafını deşmişler. Vildan’ın çığlıklarını duyuyor musunuz? Ben duyuyorum. İçim parçalanıyor. Bu olayın tüm içeriğinin duyulması bilinmesi lazım. Haberi üstü kapalı yapamazsınız. Vildan’ın çığlıklarını duyun Osman’ın çığlıklarını duyun.Bu ülke de böyle bir olay yaşandı.Bu ülkede hamile bir kadının karnı deşildi. BU ÜLKEDE HAMİLE BİR KADININ KARNI DEŞİLDİ. Lanet olsun töreye. Olayı kapatamazsınız kapattırmam. Detaya inin.Vahşeti göreceksiniz. Osman’ın ve vildanın çığlığını duyun. Vildanın karnındaki daha oluşmamış bebeğin nasıl bıçakla acımasızca deşildiğini duyun NOLUR YAPMAYIN dediklerini duyuyor musunuz. Ben duyuyorum .#vildanince #OsmanCelik”

Vildan mesaj atıyor.
Ortalık karıştı diye çocuğun babasına.Babası jandarmaya gidiyor.Komutan sabah bakarız diyor.
Rüyasına giriyor vildan gecesine.Komutan bakmaya gidiyor.O mesajda gitseydi eğer belki onlar için geç olmayacaktı.Korkunç kısmını anlatayım.Çocuğa tecavüz ettikten+ https://t.co/VLfKdCQasC

— kübra kübragil (@Kbraabulank) January 5, 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir