Önce eski eşini ardından cami önündeki 1 kişiyi bıçakladı!

Balıkesir’de eski eşini defalarca bıçakladı bir kişiyi bıçakla yaraladı emniyetin 4 katından kendini aşağıya attı 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı..

Önce eski eşini ardından cami önündeki 1 kişiyi bıçakladı 18 Sene Gapis cezası Aldı.

BALIKESİR’de Ercan İleri (35), bir hafta önce boşandığı eski eşi Hatice Başlı’yı (30) babasının iş yerinde 15 yerinden bıçaklamışdı.

Ağır yaralanan Hatice Başlı hastaneye kaldırılırken, kaçan Ercan İ., cami önünde S.D. ismili bir kişiyi 4 bıçak darbesiyle yaralamışdı. Cami cemaatinin müdahale ettiği şüpheli, polis tarafından yakalanmış Emniyet Müdürlüğü’ne götürülmüştü.

Olay, merkez Karesi ilçesi sınırları içerisindeki Yeni Çarşı bölgesinde öğle saatlerinde meydana gelmişdi.

Valilikte şoför olduğu önü sürülen Ercan İleri bir hafta önce boşandığı eşinin cuma namazı saatinde babasının iş yerine baktığını öğrendi. Kullandığı resmi plakalı araç ile eski eşinin bulunduğu manifaturacı dükkanına gelen Ercan Ileri Hatice Başlı arasında tartışma başlaşdı.

Kavgaya dönüşen tartışmada Ercan İ., yanında getirdiği bıçakla eski eşine saldırarak 15 yerinden bıçaklamışdı.

Ercan Ileri hemen olay yerinden kaçarken, çevrede bulunan esnaf ve vatandaşlar tarafından ilk müdahalesi yapılan Hatice Başlı, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılmışdı.

Yoğun bakıma alınan Başlı’nın hayati tehlikesi olduğu öğrenilirken, Ercan Ileri, aracıyla olay yerinden kaçmıştı.

Ercan Ileri GPS’ini söktüğü araçla Ali Hikmetpaşa Mahallesi’ndeki İmam Hatip Camii’ne gelmiş Burada cuma namazından çıkan S.D.’yi henüz belirlenemeyen bir nedenle 4 bıçak darbesiyle yaralayan Ercan İleri’ye, çevredekiler müdahale etmişti.

Olay yerine gelen polis zanlıyı yakalayarak emniyete götürmüşdü.

Sanık Ercan ileri daha sonra Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube penceresinden kendini aşağıya atmış yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı…

Avukatlarının akli dengesi yerinde değil dediği zanlı için hastaneden akıl bir yerindedir raporu görünce karısını öldürmeye tesebbusten 10 yıl , 1.kişiyide bıçakla ağır yalamaktan 8 yıl olmak üzere toplam 18 sene hapis cezası verdi
Boşanan çiftin 2 çocuklarının olduğu öğrenilmişdi…

Ayrintilar : www.balikesirhaberajansi.com,
www.balikesirtv.com ve www.sevradyo.com da Mutlaka Okuyun

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir