Biriz, Beraberiz, Uyum İçinde Çalışıyoruz!

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan Ayyuka Çıkan dedikodulara Sosyal Medya Üzerinden Yayımladığı Mesajla Noktayı Koydu!

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, şunu diyen bir yazı 'Dinçer Orkan Favoriler 14s 31 Mart seçimleriyle Karesi Belediyesi'nde bayrağı kendisinden devraldığımız ve kendisi de Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Yücel Yılmaz başkanımızla Karesi mizin değer kazanması için uyum içerisinde çalışıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve Büyükşehir Belediye Başkanvekilimiz aynı zamanda Karesi Belediye Meclis Üyemiz Yasin Sağay'a Karesi mize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.'


Kulislerde Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Başkan Vekili Yasin Yagay ile problem yaşadığı bu problemin restleşmelere vardığı konuşuluyordu.

Yasin Sağay (@YasinSagay) | Twitter


En son Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’a Operasyon çekileceği bir çok Akp li Tarafından dillendiriliyordu.

Başkan Dinçer ORKAN


Hatta iş Fake hesaplardan Dinçer Orkan Ve Ekibini linçe kadar varmıştı. Fake Hesaplar İşçilerin başkaldırdığı isyana başladığını ima ederek operasyon belirtileri vermişti.
Hatta Karesi Belediye başkanı Dinçer Orkan’ın Görevden aldırılacağı yerine Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Karesi Meclis üyesi Yasin Sagay’ın Geçireleceği Komplo teorileri bile üretilmişti.
İlk Adım Akp Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu’ndan geldi.

BALKES'İN İDDİALARINA BÜYÜKŞEHİR'DEN CEVAP - Balıkesir Haberleri


Sosyal medya hesabından birlik ve beraberlik mesajı veren ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’la beraber çekilmiş bir fotoğraf yayınlayan Akp Karesi ilçe başkanı Yusuf Hocaoğlu tavrını koymuş ve havayı yumuşatmaya yönelik ilk adımı atmış oldu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ağaç, ayakkabılar, açık hava ve doğa, şunu diyen bir yazı 'Yusuf Hocaoğlu 16d Büyüyen ve gelişen KARESİ'ye hizmet için, yüksek motivasyon ve moral ile yola devam'

Buna kayıtsız kalmayarak yine sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan Birlik ve beraberlik mesajı vermiş oldu.
Kamuoyu ve Akpliler Şimdi ise aynı mesajları Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Başkan vekili Yasin Sagay’dan beklemekteler.

YASİN SAĞAY BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN VEKİLİ


Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak? Merakla bekliyoruz!

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir