KORAVİRÜS TEDBİRLERİ ARTIRILDI

Susurluk Belediyesi, Koronavirüs vakalarının dünya ile birlikte artışa geçtiği şehrimizde virüsle mücadele çalışmalarını hız kesmeden sürüyor. Maske, mesafe ve hijyen kurallarının kilit rol oynadığı salgınla mücadelede, dezenfeksiyon ve genel temizlik belediye tarafından yürütülen çalışmaların merkezinde yer alıyor.

Okullar, işyerleri, otobüs durakları, parklar gibi kamuya açık yerler ile birlikte kırsal mahalleleri de ihmal etmeden ilaçlayan ekipler, şehrin belli noktalarına maske, mesafe ve temizlik kurallarının önemini vurgulayan bilgilendirme afişleri de asıyor.

Belediye ekipleri, Susurlukluların sağlıklı ve huzurla ibadet edebilmesi için camilerin dezenfeksiyon ve temizliğini de düzenli olarak yapıyor.

Ayrıca koronavirüs mücadele çalışmaları kapsamında pozitif vaka bulunan binaların ortak kullanım alanları da vatandaşların talebiyle ilaçlanıyor.

Belediye Başkanı Nurettin Güney, ilaçlama çalışmalarının periyodik olarak sürdürüleceğini belirterek, gerek sosyal medyadan bilinçlendirme çalışmaları ve gerekse ilaçlama tedbirleri kapsamında halkımızın virüslerden olabildiğince uzak tutulması için ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi.

Resim önizlemesi
Resim önizlemesi
Resim önizlemesi
Resim önizlemesi
Resim önizlemesi

-kk

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir