Makam Odası

“Covid-19 salgını ve böylesi derin bir ekonomik kriz içinden geçerken İvrindi Belediye’sinin 300 bin liralık Makam odası Tadilatı İvrindi li Vatandaşların tepkisini çekti.

Bize mesajları ile ulaşan ivrindili vatandaşlardan Bir tanesi ”Ulke Yangın yeri, Balıkesir Yangın yeri, İvrindi yangın yeri, esnaf kan ağlıyor, çocuklar yatağa aç giriyor; AKP’li belediye ihtişam derdinde” dedi.

 “Esnafın durumu ortada. Yoksulun durumu ortada. Balıkesir’’in önemli yerleşim yeri olan İvrindi’de binlerce esnaf çaresizlikten kıvranırken; faturasını, kirasını ödeyemezken; belediye onlara destek vereceğine çok elzemmiş gibi 300 bine yakın para harcıyor. Bir Makam odasına 300 bin Lira vereceklerine, esnafın faturasına, kirasına yardımcı olsunlar. Erzak yardımı yapsınlar. İşsizlerimizin, yoksullarımızın karnını doyuracak gıda yardımı yapsınlar. Şaşa ya verdikleri parayla bin tane tablet alınabiliyor. Bin tablet alıp gariban öğrenciye dağıtsınlar! Bu neyin lüks harcaması, kimin parasıyla kimi zengin ediyorlar” açıklamasında bulundular…

Bunları da sevebilirsiniz

Makam Odası” için 2 yorum

  1. İnanamıyorum, halk bunca sıkıntı içerisindeyken yapılan bu savurganlığı şiddetle kınıyorum.ihtişam ve şatafata ne kadar düşkün olduklarını bir kez daha gösterdiler.yazıklar olsun.

  2. Bu partinin şaaalı yaşam genetik şifresinde var. Bu denli gereksiz harcamanın hesabı sorulacak ve tüyü bitmemiş yetimlerin haklarını boş yere sarf bunların felaketi olucak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir